Meie digieksperdid

Convertal

Convertal on digitaalse turunduse agentuur, mis pakub laias valikus digiturunduse teenuseid PPCst ja meiliturundusest alates kuni digitaalturunduse strateegia loomiseni välja.

Taavi Raidma
Koolitaja
Taavi Raidma, Partner ja Strateeg

Mediabrands Digital

Mediabrands Digital on Baltikumi suurim digimeedia agentuur, kus töötab 55 digispetsialisti ja mis on suurimate meediakanalite strateegiline partner  Google, Facebook, Instagram ja Linkedin.

Laura Kabonen
Koolitaja
Laura Kabonen
Kaisa Rannala
Koolitaja
Kaisa Rannala

bitfiner.

bitfiner. on e-poodide kasvule keskendunud digiagentuur mille peamisteks tugevusteks on kasutajakogemuse disain ja müügi tõstmistmine.

bitfiner.
Koolitaja
Lauri Post

ePPC

Digiagentuur ePPC on juhtiv ekspert nii Eestist kui ka mujalt riikidest välisturgudele sisenemise teemadel. ePPC fookus on eksportivad ettevõtted, kelle käive eksportturgudelt tuleb suuresti läbi Google’i reklaamide.

Karl Pae
Koolitaja
Karl Pae

Veebimajutus.ee

Veebimajutus.ee on suurima Euroopa domeenivalikuga teenusepakkuja Eestis ja .ee domeenide akrediteeritud registripidaja, teenindades igapäevaselt kokku rohkem kui 25 000 domeeni. 

 

Richard Rõõmusaar
Koolitaja
Richard Rõõmusaar

Andrus Kiisküla

Andrus on freelance konsultant ja koolitaja, kes juhib igapäevaselt Tallink Grupi digiturundust ja analüütikat. Ta on töötanud otse Facebooki, Google ja adformiga.

Andrus Kiisküla
Koolitaja
Andrus Kiisküla

SEO Partner

SEO Partner on Eesti esimene ainult SEO teenusele keskendunud teenusepakkuja. SEO Partner pakub SEO teenuseid konsultatsioonidest kuni terviklahendusteni, olles koostööpartner Eesti tuntud e-poodidest, portaalidest kuni väiksemate niššide edulugudeni.

Raido Tamar
Koolitaja
Raido Tamar

VIVID Creative Content Studio

VIVID Studio on täisteenus-digiturunduse agentuur, kelle fookuseks on videoturundus ja sotsiaalmeedia. Agentuuri teenused hõlmavad strateegiat, loovlahendusi, videoproduktsiooni, reklaamkampaaniaid ja mõjuisikute koostöid YouTube'is, Facebookis, Instagramis ja TikTokis.

Jenny Tupits
Koolitaja
Jenny Tupits

WOW Digital

WOW Digital on ainult kogenud eksperte koondav digiturunduse fookusega agentuur. Nad aitavad ambitsioonikatel e-äridel kasvada, pakkudes personaalset lähenemist strateegiast kuni teostuseni.

Anni Parksepp
Koolitaja
Anni Parksepp

Holini

Holini on ainult vanemspetsialistidest koosnev butiik Google Ads agentuur, mille eesmärgiks on aidata väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel üle maailma oma äri läbi andmepõhise Google Ads turunduse järjepidevalt kasvatada.

Nele Õnnis
Koolitaja
Nele Õnnis
Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!