Tulevased koolitused

22.
apr

Videoturundusega alustamine

clock icon 10.00 - 11.30 EET

Koolitaja: Kaisa Rannala digiagentuurist Mediabrands Digital

Video on üks olulisemaid ja tõhusamaid vahendeid, mille abil uusi kliente leida ja toodet või teenust tutvustada. Koolitusel keskendume nõuannetele ja konkreetsetele näidetele, kuidas kasutada videot digiturunduses. Tutvustame videoturunduse põhimõtteid ning räägime ka sellest, kuidas olla video planeerimisel loov ja alustada videoturundusega YouTube’is.

28.
apr

Eduka veebipoe loomine

clock icon 10.00 - 11.30 EET

Koolitaja: Lauri Post digiagentuurist bitfiner.

Internetis kaupade ja teenuste müümine on lihtsam kui eales varem. See koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad müüa kaupu ja teenuseid internetis, kuid ei ole sellega veel alustanud. Keskendume praktilistele abivahenditele, kuidas samm-sammult oma e-pood kliendini tuua ja müüki kasvatama panna. Millele tuleb enne mõelda, kui veebipoodi looma hakkad? Kuidas valida õige platvorm? Kuidas internetis müügiga alustada? 

29.
apr

Otsingumootoriturundus Google Adsis

clock icon 13.30 - 15.00 EET

Koolitaja: Taavi Raidma digiagentuurist Convertal

Google Ads on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega kasvatada veebilehe liiklust ja müüki nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel. Koolituse lõpuks on sul teada põhitõed, et alustada turundusega Google Adsis ja seeläbi digimaailmas edukalt tegutseda, uusi kliente leida ja äri kasvatada.

4.
mai

Tõhus sotsiaalmeedia ettevõttele

clock icon 13.00 - 14.30 EET

Koolitaja: Laura Kabonen 
digiagentuurist Mediabrands Digital

Kas soovid kasvatada müüki? Suurendada brändi tuntust? Leida uusi kliente? Kasvatada veebiliiklust? Sotsiaalmeedia on suurepärane koht, kus seda kõike teha. Koolitusel keskendume ettevõtte kuvandi optimeerimisele ja sotsiaalmeediareklaami olulisematele aspektidele.

12.
mai

Tõhus meiliturundus ettevõtetele

clock icon 10.00 - 11.30 EET

Koolitaja: Anni Parksepp digiagentuurist Convertal

Meiliturundus on üks odavamaid digiturunduse vahendeid. Mis on tõhusa meiliturunduse retsept? Koolitusel tutvustame meiliturunduse vahendeid ja võimalusi. Räägime sellest, kuidas e-posti teel turundamisega algust teha, ja anname näpunäiteid, kuidas leida uusi kliente, suhelda olemasolevate klientidega ning saavutada turundus- ja müügieesmärke.

17.
mai

Uutele turgudele laienemine

clock icon 13.30 - 15.00 EET

Koolitaja: Karl Pae digiagentuurist ePPC

Veebi vahendusel uutele turgudele laienemine on mõistlik samm paljudele Eesti ettevõtetele. Nii on potentsiaalsete klientideni jõudmine riskivabam ja kuluefektiivsem. Kuidas alustada eksportimisega veebis? Anname ülevaate info kogumise viisidest, turuanalüüsi võimalustest, tegevuste planeerimisest ja kõigest muust, mida on vaja, alustades veebimüügiga väljaspool koduturgu. 

19.
mai

Digiturunduse strateegia koostamine

clock icon 10.00 - 11.30 EET

Koolitaja: Andrus Kiisküla, Digiturunduse ja analüütika osakonnajuht, Tallink

Ettevõtte veebikuvandi määratlemine ja strateegia väljatöötamine on veebis ettevõtte edu aluseks. Koolitusel näitame, kuidas luua digiturunduse strateegia, saavutamaks eesmärke nii praegu kui ka tulevikus. Keskendume veebistrateegia analüüsimisele, tegevuste planeerimisele ning veebiplatvormidele ja -kanalitele. Toome praktilisi näiteid, kuidas muuta turundustegevused info põhiseks ja efektiivseks.

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!