10 lihtsat tegevust, millega panna veebipood tõhusalt müüma

10 lihtsat tegevust, millega panna veebipood tõhusalt müüma

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus, T 19. oktoobril 13.30-15.00

Internetis kaupu ja teenuseid müüa on lihtsam kui eales varem. E-kaubandus purustab pidevalt rekordeid. Milliste nippidega saavutada konkurentide ees eelis? Mida teha, et potentsiaalsed kliendid sinu veebipoest ostaksid? Kuidas panna müük internetis tõeliselt tööle? 

Koolitusel tutvustame kümmet lihtsat tegevust, millega oma veebipood särama lüüa. Osalema oled oodatud olenemata sellest, kas mõtled alles oma veebipoe loomisele või on sul juba töötav e-pood. Keskendume vigadele, mida vältides saavutad edu. Räägime trendidest ja kasutajate käitumisharjumustest, mille järgi optimeerida oma veebipoe tõhusust. 

E-poe müügi tõhusamaks muutmisest kõneleb e-kaubanduse kasutajakogemuse ekspert Lauri Post digiagentuurist Bitfiner. Osalejatel on talle võimalik esitada ka küsimusi. 

Selle koolituse läbinuna 

  • oskad rakendada kümmet lihtsat tegevust, et optimeerida oma veebipoodi 
  • mõistad, kuidas teha oma veebipoe kasutajateekonnas parendusi 

 

Koolitus kestab 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu. Koolitaja vastab osalejate küsimustele.


 

Lauri Post
Partner ja UX disainer, Digiagentuur bitfiner.

Lauri on e-äride kasvule keskendunud bitfiner. agentuuri asutaja ja juht ning hinnatud UX/UI disainer. Tänaseks teeb ta koostööd klientidega 20 riigist ning aitab e-äridel igapäevaselt müüki tõsta. Lauri ja bitfiner.'i laual on üle seitsme maineka disainiauhinna Eestist ja Euroopast ning üle kõige hindab ta otsekohest suhtlemist. Kõik teadmised on Lauri omandanud Google'ist ja läbi praktika.

bitfiner. on e-poodide kasvule keskendunud digiagentuur mille peamisteks tugevusteks on kasutajakogemuse disain ja müügi tõstmistmine.

10 lihtsat tegevust, millega panna veebipood tõhusalt müüma

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Praegu pole ühtegi.

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!