Eduka veebipoe loomine

Eduka veebipoe loomine

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus, R 15. juuni 10.00-11.30

Internetis kaupade ja teenuste müümine on lihtsam kui eales varem. E-kaubandus purustab pidevalt rekordeid ja ka uutele turgudele on kõige lihtsam siseneda interneti vahendusel. Kriisiaeg on suunanud tarbijad veebipoodidesse. Need on vaid mõned põhjused, miks ettevõttel on mõistlik müüa veebis.

Osalema oled oodatud olenemata sellest, kas mõtled alles oma veebipoe loomisele või on sul juba töötav e-pood. Millele tuleb veebipoodi luues mõelda? Kuidas valida õige platvorm? Kuidas müük internetis tõeliselt tööle panna? Keskendume praktilistele abivahenditele, mida oma ettevõttes või töös kasutusele võtta. 

Sellest, kuidas samm-sammult oma e-pood kliendini tuua ja müüki kasvatama panna, oleme esitlema kutsunud e-kaubanduse eksperdi Lauri Posti digiagentuurist bitfiner. Osalejatel on Laurile koolitusel võimalik esitada küsimusi!

Läbides selle koolituse:

  • tunned internetikaubanduse põhimõtteid
     
  • oskad kasutada e-kaubandusega alustamiseks vajalikke tehnilisi vahendeid

 

Koolituse kestus on 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu koolitajaga osalejate esitatud küsimuste üle.

Koolitus ei ole järelvaadatav.


 

Lauri Post
Partner ja UX disainer, Digiagentuur bitfiner.

Lauri on e-äride kasvule keskendunud bitfiner. agentuuri asutaja ja juht ning hinnatud UX/UI disainer. Tänaseks teeb ta koostööd klientidega 20 riigist ning aitab e-äridel igapäevaselt müüki tõsta. Lauri ja bitfiner.'i laual on üle seitsme maineka disainiauhinna Eestist ja Euroopast ning üle kõige hindab ta otsekohest suhtlemist. Kõik teadmised on Lauri omandanud Google'ist ja läbi praktika.

bitfiner. on e-poodide kasvule keskendunud digiagentuur mille peamisteks tugevusteks on kasutajakogemuse disain ja müügi tõstmistmine.

Eduka veebipoe loomine

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Praegu pole ühtegi.

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!