Ettevõtte esiletõstmine SEO'ga

Ettevõtte esiletõstmine SEO'ga

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus, N 14. aprill 10.00-11.30

Kuidas muuta ettevõte otsingutes kergesti leitavaks? Sel koolitusel keskenudme veebilehe otsingumootoritele optimeerisele (SEO, ing search engine optimization).

Edukas ettevõte on lihtsalt leitav kõikjalt, kust potentsiaalsed kliendid tema toodet või teenust otsivad. Kõige sagedamini alustatakse otsimist Google’ist või mõnest teisest otsingumootorist. Et sinu veebileht oleks kergesti leitav ja nähtav, on vaja see otsingumootoritele optimeerida. Sellest koolitusel juttu tulebki. Tutvustame lihtsaid tegevusi, mis aitavad ettevõtte veebis nähtavamaks muuta. 

SEO lihtsatest ja praktilistest oskustest räägib digiturunduse strateeg Taavi Raidma digiagentuurist Convertal. Osalejad saavad koolitusel esitada Taavile küsimusi!

Läbides selle koolituse:

  • saad aru, kuidas SEO toimib

  • oskad oma ettevõtte klientidele veebis leitavaks teha

  • oskad saadud SEO teadmisi veebilehel rakendada

 

Koolituse kestus on 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu koolitajaga osalejate esitatud küsimuste üle.

Taavi Raidma
Partner ja Strateeg, Digiagentuur Convertal

Taavi Raidma on rohkem kui 10-aastase kogemusega digiturunduse strateeg ja koolitaja ning turundusettevõtte Convertal üks asutajatest. Ta aitab luua ja ellu viia erinevate klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni. Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning eksporditurunduse strateegiad.

Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA's ning omab magistrikraadi London School of Economics'ist. Taavi annab oma majandusalase tausta ja praktilise ettevõtluskogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia turundustegevusi eelarve piirides.

Ettevõtte esiletõstmine SEO'ga

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Uutele turgudele laienemine

Veebikoolitus:
Esmaspäev, 17. mai 2021
13.30-15.00

Digiturunduse strateegia koostamine

Veebikoolitus:
Kolmapäev, 19. mai 2021
10.00-11.30

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!