Kasvata oma äri ja võida uusi kliente Google Adsiga I

Kasvata oma äri ja võida uusi kliente Google Adsiga I

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus, T 26. oktoobril 13.30-15

Üle 65% inimestest vajutab enne veebiostu tegemist Google Adsi reklaamile. Google Adsi kasutamine on niisiis eduka digiturunduse alus ja paljude ettevõtete igapäevategevus. See on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega saavad oma veebilehe liiklust ja müüki kasvatada nii väikesed kui ka suurettevõtted. 

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad alustada ettevõtte turundamist Google Adsis. Koolituse esimese osa lõpuks on sul teada põhitõed, kuidas teha seal otsingu- ja bännerreklaami. Nii saad tegutseda digimaailmas edukalt, võita uusi kliente ja kasvatada äri. 

Google Adsi praktiliseks teejuhiks oleme kutsunud laia kogemusega digiturunduse strateegi ja koolitaja Taavi Raidma. Osalejad saavad esitada talle ka küsimusi. 

Selle koolituse läbinuna 

  • tead, kuidas Google Ads töötab 
  • oskad luua Google Adsi otsingu- ja bännerkampaania 
  • oskad seada kampaania eesmärke ja koostada eelarvet 

 

Koolitus kestab 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu. Koolitaja vastab osalejate küsimustele.

Osale ka Google Ads II koolitusel, kus tutvustame veelgi enam võimalusi ja nippe, kuidas reklaam Google’is oma ettevõtte kasvuks tõhusalt tööle panna.


 

Taavi Raidma
Digit​​​​​urunduse agentuuri Convertal asutaja

Taavi Raidma on rohkem kui 10-aastase kogemusega digiturunduse strateeg ja koolitaja ning turundusettevõtte Convertal üks asutajatest. Ta aitab luua ja ellu viia erinevate klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni. Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning eksporditurunduse strateegiad.

Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA's ning omab magistrikraadi London School of Economics'ist. Taavi annab oma majandusalase tausta ja praktilise ettevõtluskogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia turundustegevusi eelarve piirides.

Kasvata oma äri ja võida uusi kliente Google Adsiga I

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Praegu pole ühtegi.

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!