Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga I

Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga I

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus, T 24. august 10.00-11.30

Rohkem kui 65% ostlejatest vajutab enne ostu tegemist Google Adsi reklaamile. Google Adsi kasutamine on alus edukale digiturundusele ja igapäevane tegevus paljudele ettevõtetele. See on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega kasvatada veebilehe liiklust ja müüki nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel. 

Koolitus on mõeldud eelkõige neile, kes soovivad alustada ettevõtte turundamisega Google Adsis. Koolituse esimese osa lõpuks on sul teada põhitõed, et teha otsingu- ja bännerreklaami Google Adsis ja seeläbi digimaailmas edukalt tegutseda, uusi kliente võita ja äri kasvatada. 

Google Adsi praktiliseks teejuhiks oleme kutsunud laia kogemusega digiturunduse strateegi ja koolitaja Taavi Raidma. Osalejad saavad koolitusel esitada Taavile küsimusi!

Läbides selle koolituse:

  • tead, kuidas Google Ads töötab 
  • oskad üles seada Google Adsi otsingu- ja bännerkampaania
  • oskad seada kampaania eesmärke ja koostada eelarvet

 

Koolituse kestus on 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu, mille käigus vastab koolitaja osalejate küsimustele.

Osale ka Google Ads II koolitusel, kus tutvustame veelgi enam võimalusi ja nippe, kuidas reklaam Google’is oma ettevõtte kasvuks tõhusalt tööle panna.


 

Taavi Raidma
Digit​​​​​urunduse agentuuri Convertal asutaja

Taavi Raidma on rohkem kui 10-aastase kogemusega digiturunduse strateeg ja koolitaja ning turundusettevõtte Convertal üks asutajatest. Ta aitab luua ja ellu viia erinevate klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni. Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning eksporditurunduse strateegiad.

Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA's ning omab magistrikraadi London School of Economics'ist. Taavi annab oma majandusalase tausta ja praktilise ettevõtluskogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia turundustegevusi eelarve piirides.

Kasvata oma äri: võida uusi kliente Google Adsiga I

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Ole kliendile nähtav ning leitav Google My Businessiga

Veebikoolitus:
Teisipäev, 21. september 2021
12.00-13.30

Tõuse SEO’ga esile osa I: veebileht tunniga korda ja lihtsalt leitavaks

Veebikoolitus:
Neljapäev, 23. september 2021
13.30-15.00

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!