Otsingumootoriturundus Google Adsis

Otsingumootoriturundus Google Adsis

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus, N 29. aprill 13.30-15.00

Rohkem kui 65% ostlejatest vajutab enne ostu tegemist Google Adsi reklaamile. Google Adsi kasutamine on alus edukale digiturundusele ja igapäevane tegevus paljudele ettevõtetele.

Google Ads on tõhus, soodne ja kiire vahend, millega kasvatada veebilehe liiklust ja müüki nii väikestel kui ka suurtel ettevõtetel. Koolituse lõpuks on sul teada põhitõed, et alustada turundusega Google Adsis ja seeläbi digimaailmas edukalt tegutseda, uusi kliente leida ja äri kasvatada.

Google Adsi praktiliseks teejuhiks oleme kutsunud digiturunduse strateegi Taavi Raidma digiagentuurist Convertal. Osalejad saavad koolitusel esitada Taavile küsimusi!

Läbides selle koolituse:

  • tead, kuidas töötab otsingumootoriturundus
     
  • oskad struktureerida Google Adsi kampaaniat 
  • oskad seada kampaania eesmärke ja koostada eelarvet

 

Koolituse kestus on 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu koolitajaga osalejate esitatud küsimuste üle.

Taavi Raidma
Partner ja Strateeg, Digiagentuur Convertal

Taavi Raidma on rohkem kui 10-aastase kogemusega digiturunduse strateeg ja koolitaja ning turundusettevõtte Convertal üks asutajatest. Ta aitab luua ja ellu viia erinevate klientide turundusplaane alates startupidest kuni börsifirmadeni. Taavi erilisteks huvideks on e-kaubanduse turundus, turundusanalüütika ning eksporditurunduse strateegiad.

Taavi on Google Certified Trainer, õppinud ettevõtlust ja majandust Wheaton College’s USA's ning omab magistrikraadi London School of Economics'ist. Taavi annab oma majandusalase tausta ja praktilise ettevõtluskogemuse toel osalejatele edasi praktilised oskused, kuidas tulemuslikult planeerida ja ellu viia turundustegevusi eelarve piirides.

Otsingumootoriturundus Google Adsis

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Praegu pole ühtegi.

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!