Uutele turgudele laienemine

Uutele turgudele laienemine

Veebikoolitus on lõppenud.

Veebikoolitus: E 17. mai 13.30-15.00

Kuidas alustada veebis eksportimisega? Veebi vahendusel uutele turgudele laienemine on mõistlik samm paljudele Eesti ettevõtetele. Nii on potentsiaalsete klientideni jõudmine riskivabam ja kuluefektiivsem. 

Toome sinuni näited, kuidas leida väliskliente. Anname ülevaate info kogumise viisidest, turuanalüüsi võimalustest, tegevuste planeerimisest ja kõigest muust, mida on vaja alustades veebimüügiga väljaspool koduturgu. Keskendume praktilistele nõuannetele.

Koolitusel tuleb ka juttu õigest ekspordiga alustamise ajastusest ning erinevatest taktikatest, mis on võimalikud uusimaid digiturunduse vahendeid kasutades.

Ekspordiga alustamise praktiliseks teejuhiks oleme kutsunud Karl Pae digiagentuurist ePPC, kellel on kogemusi veebis ettevõtete välisturgudele aitamisel. Osalejatel saavad koolitusel esitada Karlil küsimusi!

Läbides selle koolituse:

  • tead rahvusvahelise e-kaubandusega alustamiseks vajalikke samme
  • tunned ekspordituru analüüsimise vahendeid

 

Koolituse kestus on 1 tund, millele järgneb 30-minutiline arutelu koolitajaga osalejate esitatud küsimuste üle.

Karl Pae
Digiagentuuri ePPC juht

Karl Pae on digiturundusagentuuri ePPC asutaja, analüütiline turundaja ning Baltikumi regiooni sertifitseeritud Google koolitaja ja mentor. Karl on digiturunduses tegutsenud 12 aastat, mille jooksul on ta aidanud Google Iiiri kontoris töötades Baltikumi suurimaid kaubamärke Lääne-Euroopa turgudele ning ePPC juhina nõustanud erinevaid ettevõtteid nii Eestist kui mujalt riikidest välisturgudele sisenemise teemadel.

ePPC on agentuuri fookus on eksportivad ettevõtted, kelle käive eksport turgudelt tuleb suures jaos läbi Google'i reklaamide.

Uutele turgudele laienemine

Hind: 0 €

Tulevased veebikoolitused

Ole kliendile nähtav ning leitav Google My Businessiga

Veebikoolitus:
Teisipäev, 21. september 2021
12.00-13.30

Tõuse SEO’ga esile osa I: veebileht tunniga korda ja lihtsalt leitavaks

Veebikoolitus:
Neljapäev, 23. september 2021
13.30-15.00

Liitu uudiskirjaga
Liitu uudiskirjaga
Liitu “Õpi koos Google’iga” uudiskirjaga, et uus info meie tasuta koolituste kohta jõuaks otse sinu e-postkasti!